O nas
Jesteśmy Creativium

Jesteśmy agencją interaktywną składającą się z kilku precyzyjnie wyselekcjonowanych osób "do zadań specjalnych". Istniejemy na rynku już od ośmiu pięknych i owocnych lat. W tym czasie wiele się nauczyliśmy, co nie oznacza jednak, że zaprzestaliśmy tej praktyki. Ciągłe pogłębianie wiedzy stanowi naszą prawdziwą siłę. Siłę, którą pożytkujemy na pracę z klientami. A tych mamy naprawdę z wysokiej półki. Strony www, sklepy internetowe, aplikacje mobilne oraz szeroko pojęta reklama nie mają dla nas tajemnic. Pracujemy nad wielkimi projektami, dla uznanych marek, jak również dla mniejszych i lokalnych firm. Nasze plakaty oraz loga zdobią wiele miast w kraju i zagranicą. Wierzymy,
że zadowolony klient będzie wracał, dlatego dbamy aby każdy, kto do nas trafi poczuł się wyjątkowo.

To już nie klienci, a przyjaciele

Mamy swoje wady. Szybko się zaprzyjaźniamy z tymi, z którymi pracujemy. Dobre relacje to dla nas najistotniejsza kwestia w pracy nad nowym projektem. W końcu jesteśmy tylko ludźmi. Nie zmienia to faktu, że jeśli już przystępujemy do projektowania stron internetowych lub sklepów, robimy to w 100 procentach serio. Naszą największą rekomendacją są nasi klienci i ich sukcesy.

lancerto
cafardini
wipo
wim-logo
saveprofit-logo

esterowniki

isk-logo

sokol-logo

morski-horzyont-logo

bianco-logo

Doświadczenie zespołu

Popatrz w te oczy. Są godne zaufania prawda? Przez lata skompletowaliśmy wąski, jednak bardzo wyspecjalizowany skład, który systematycznie powiększamy. Tak naprawdę nie ważne czy potrzebujesz zaawansowanego sklepu internetowego, projektu logo, czy aplikacji mobilnej. Jesteśmy tu aby rozwiązywać Twoje problemy.


Piotr

Piotr

Dyrektor Zarządzający

Nasz Szef wszystkich szefów. Przyjaciel i nauczyciel w jednym. Od lat stojący na straży ładu i porządku w biurze. Zerka na nas swoim czujnym okiem zza swojej szklanej ściany. Gdyby mógł rzuciłby wszystko i sterował firmą z pokładu jakiegoś jachtu na wodach Chorwacji. Prywatnie wielki fan sportu i żeglowania. Skarbnica wiedzy o wszystkim i na temat wszystkiego. Prawdopodobnie wie nawet to, gdzie jest złoty pociąg z Wałbrzycha. Zakochany w swojej rodzinie i morzu...

Marcin

Marcin

Menager ds. Markeringu

Biurowa gaduła. Może gadać o wszystkim i o każdej porze, rozpraszając przy okazji każdego dookoła. Ale jak założy słuchawki i zatopi się w swojej kreatywnej pracy, na jej efekty milkną wszyscy. Człowiek, który nabiera rozpędu: najpierw kierownik budowy, później kariera w telewizji, a teraz zaszczytna posada managera ds. marketingu. W morzu marketingu czuje się jak ryba w wodzie, a lepiej powiedzieć - rekin.

Marek

Marek

Project Menager

Artysta w ciele programisty. Wojownik kodu. Master of CMS. Jak sam mówi – nie ma takich rzeczy, których nie dałoby się zaprogramować. Jeśli trzymasz w ręce myszkę i klikasz internety, a wszystko działa bez najmniejszego zarzutu, to wiedz, że on maczał w tym paluchy. Człowiek bez układu nerwowego, który zapewne zostawił gdzieś w trakcie swoich dalekich i orientalnych podróży, które uwielbia. Po godzinach spełnia swoje pasje fotografując wszystko co napotka na swojej drodze. Zaufajcie nam. W tym też jest dobry...

Krzysztof

Krzysztof

Inżynier wsparcia systemów informatycznych

Spotkać Krzysztofa bez komórki przy uchu to jak w lecie ulepić bałwana. Takie same szanse. Dba o wszystko i wszystkich. Potrafi rozwiązać każdy problem na poziomie informatycznym. Bałaganiarz. Znaleźć coś w jego pokoju jest niemalże niemożliwe chyba, że dla niego samo.

Katarzyna Toczek

Katarzyna Toczek

Doradca Klienta

Nowa krew w naszej Agencji. Świeże pomysły i dużo zapału. W naszej firmie zajmuje się kontaktem z klientem, ale w głębi duszy kryje się w niej artysta. Reszta całkiem nieźle radzi sobie w programach graficznych. Podobno jeszcze nigdy nie dostała mandatu, chociaż jazda samochodem sprawia jej wiele przyjemności. Gaduła. Potrafi zagadać wszystkich w biurze.