EN  |  PL

Recent Comments

  Archives

  Categories

  • Brak kategorii

  Meta

  Polandia Travel – wycieczki szyte na miarę

   

  Takie projekty lubimy najbardziej. Wyzwanie! Polandia Travel zaangażowała nasz team na kilka dobrych tygodni.
  Założeniem od samego początku było stworzenie witryny internetowej opartej na WordPressie z bardzo bogatą funkcjonalność.
  W Polandia Travel przygotowaliśmy stronę internetową z rozbudowanym systemem cenowym ze zmiennymi rabatami w zależności od ilości osób biorących udział w wycieczce. Klient może również zaprojektować dzień po dniu każdy element swojego pobytu w Polsce. Wprowadziliśmy również możliwość ograniczenia ilości osób biorących udział w tej wycieczce.
  Strona internetowa jest również dwujęzyczna (angielski i polski – w zależności od języka przeglądarki wyświetla się określonemu odbiorcy), w pełni responsywna, posiada rozwinięty system formularzy kontaktowych przypisanych do poszczególnych wycieczek.
  Już w pierwszym tygodniu po oddaniu jej klientowi pojawiły sie pierwsze zapytania ofertowe. To się nazywa skuteczność!!

   

  Share

  Takie projekty lubimy najbardziej. Wyzwanie! Polandia Travel zaangażowała nasz team na kilka dobrych tygodni. Założeniem od samego początku było stworzenie witryny internetowej opartej na Wordpressie z bardzo bogatą funkcjonalność. W Polandia Travel przygotowaliśmy stronę internetową z rozbudowanym systemem cenowym ze zmiennymi rabatami w zależności od ilości osób biorących udział w wycieczce. Klient może również zaprojektować dzień po dniu każdy element swojego pobytu w Polsce. Wprowadziliśmy również możliwość ograniczenia ilości osób biorących udział w tej wycieczce. Strona internetowa jest również dwujęzyczna (angielski i polski - w zależności od języka przeglądarki wyświetla się określonemu odbiorcy), w pełni responsywna, posiada rozwinięty system formularzy kontaktowych przypisanych do poszczególnych wycieczek. Już w pierwszym tygodniu po oddaniu jej klientowi pojawiły sie pierwsze zapytania ofertowe. To się nazywa skuteczność!!