Sklep internetowy PrestaShop wycena

Szybka wycena sklepu internetowego PrestaShop

Sklep internetowy WordPress WooCommerce wycena

Szybka wycena sklepu internetowego WordPress WooCommerce

Identyfikacja wizualna

Tworzenie spersonalizowanej grafiki dedykowanej wyłącznie Twojej firmie to proces żmudny, ale nam przynosi dużo frajdy. Z przyjemnością wykonany dla Ciebie dowolny projekt graficzny dzięki któremu przez wiele miesięcy Twoja firma będzie postrzegana jako nowoczesna i rozwojowa.

LOGO

Chyba nikomu nie musimy tłumaczyć jak istotną kwestią jest stworzenie mocnego loga dla swojej marki. Jasny przekaz, rozpoznawalność, ponadczasowość... po prostu wiemy jak je zrobić dobrze!

WIZYTÓWKA

Zasada jest taka, że większość wizytówek ląduje głęboko na dnie portfela lub szuflady. Jak głęboko? Tak aby jak najmniej straszyła swoją szarością i pospolitością. My zagwarantujemy Ci, że Twoja wizytówka wykonana przez nas wyląduje w antyramie, na ścianie jako ozdoba Twojego klienta.

BANERY

Dla wielu firm, które często "wychodzą" ze swoją ofertą do potencjalnych klientów, czy to w trakcie akcji promocyjnej, czy imprezy plenerowej roll-upy i banery stały się poniekąd standardem wizerunkowym. Dzięki niemu już z dużej odległości będziecie widoczni i zachęcający.

Branding, identyfikacja wizualna

PLAKATY / ULOTKI

Szybki i łatwy sposób w dostarczeniu informacji o akcji promocyjnej, nowej ofercie lub promocji. Mamy ogromne doświadczenie w tej formie kreacji graficznej. Przygotowujemy każdy format wydruku na życzenie klienta.

GADŻETY FIRMOWE

Możesz zespolić wizerunek swojej firmy w jeden wielki graficzny przekaz. Twoja wyjątkowa grafika lub logo może znaleźć się na notesach, pedrivach, smyczach, długopisach... możemy tak długo, ostatecznie to Ty zdecydujesz.

GRAFIKA UŻYTKOWA

You never know, mawiają Amerykanie... nigdy nie wiadomo, czy nie będziesz potrzebował wyjątkowej grafiki na Twoje Social Media lub elementu graficznego na stronie internetowej. Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę jak królik na marchewkę...