Sklep internetowy wycena Sklep internetowy konfigurator

Szybka wycena sklepu internetowego

Zadzwoń: (+48) 533 769 452
Sklep online w 7 dni
7
Stwórz swój własny
sklep internetowy w
dni

Trudne czasy wymagają szybkich i stanowczych decyzji. Dlatego dla klientów, którzy pilnie potrzebują przenieść swoje działania w świat online zdecydowaliśmy się stworzyć ofertę stworzenia sklepu internetowego na Prestashop w 7 dni. Dla kogo dedykujemy tą ofertę. Obecnie najbezpieczniejszą formą sprzedaży jest handel internetowy, więc każdy może znaleźć w sieci swoje miejsce.

Zamów już dziś

#creativium

W chwili, w której pierwszy raz odebraliśmy telefon od Pani Żanety i Pana Krzysztofa z firmy Mazop już wiedzieliśmy, że ten projekt będzie bardzo ekscytujący, ale również wymagający. Firma Mazop JEST LIDEREM PRODUKCJI OPAKOWAŃ NA RYNKU E‑COMMERCE W POLSCE. Zebraliśmy szereg niezbędnych informacji, które pozwoliły nam dobrać odpowiedni system oraz prawidłowo oszacować koszty całego projektu. Zdecydowaliśmy się na system Prestashop, który będzie przyjazny w dalszej obsłudze dla pracowników firmy Mazop. Zaprojektowaliśmy również specjalnie dedykowany dla Klienta, zaawanasowany kalkulator oraz kreator autorskich opakowań dla klientów B2B. Wszystko to z myślą o komforcie klienta odwiedzającego sklep internetowy.
Cały ten mechanizm otuliliśmy autorską grafiką przygotowaną specjalnie według wytycznych Klienta. Sklep www.boxmarket.pl jest trzyjęzyczny i w pełni responsywny (dostosowany do urządzeń końcowych takich jak tablety czy komórki). Na samym końcu jesteśmy dumni, że wsparliśmy firmę która nie tylko jest jedną z największych w Europie, ale również dba o środowisko dzięki swoim eko opakowaniom. Na tym nasza współpraca się nie zakończyła. Firma Mazop ma jeszcze wiele pomysłów na rozwój, a my będziemy ich w tym sukcesywnie wspierać.

Jeszcze raz dziękuję za Państwa zaangażowanie! Nowa strona bardzo mi się podoba :)

imie nazwisko, firma