Sklep internetowy PrestaShop wycena

Szybka wycena sklepu internetowego PrestaShop

Sklep internetowy WordPress WooCommerce wycena

Szybka wycena sklepu internetowego WordPress WooCommerce

Drapieżne

Skuteczne sklepy internetowe

Tanie i skuteczne sklepy internetowe nigdy nie były tak realne.

Chcę darmową wycenę
Responsywność
Ekran startowy Ekran startowy
Urządzenie mobilne
klienci

Postaw na
doświadczenie!

Będąc na rynku od ponad 11 lat mieliśmy okazje pracować z wieloma firmami zarówno tymi początkującymi, które dopiero rozpoczynają przygodę z e-commerce jak i z tymi wielkimi, sprzedającymi tysiące produktów dziennie.

Czy Ty też, jak nasi Klienci, chcesz poszerzyć swoją działalność ? Chcesz spełnić swojego marzenia jako przedsiębiorca? Chcesz wdrożyć w życie to, co siedzi Ci w głowie od lat? Jesteśmy tu, by pomóc Ci wykonać ten pierwszy krok! Bądź przedsiębiorcą dzięki kreatywnym i zbuduj swoją markę.

Sprawdź jak działamy
Mazop
Mazop
Mazop
Mazop
Mazop
Mazop

Nasze sklepy
są skuteczne

Wiemy, jak dynamicznie rozwija się rynek e-commerce, dlatego też nieustannie śledzimy nowości branżowe i trendy w handlu. Lata praktyki sprawiły, że prawa i zasady jakimi rządzi się e-commerce nie są nam obce.

Specjalizujemy się w tworzeniu sklepów internetowych z indywidualną szatą graficzną opartych o open source’owe rozwiązania jak PrestaShop czy WooCommerce.

Poznaj nasze możliwości i pozwól nam stworzyć projekt spełniający Twoje oczekiwania.

  • Integracje
  • Strategie E-commerce
  • Google Adwords
  • Social Media
  • Copywriting
  • PIM
  • Click & Collect
  • PWA
oferta

Systemy, na których pracujemy pozwalają na rozszerzanie sklepów internetowych przez różnego rodzaju integracje. W zależności od specyfiki biznesu, sklep może zostać zintegrowany np. z kurierami, hurtowniami, Allegro, Ceneo, systemem magazynowym czy systemem księgowym.

Szczegółowa analiza konkurencji, utworzenie biznes planu, zaplanowanie budżetu oraz kampanii – to między innymi tego potrzebuje Twój sklep zarówno na starcie jak i w późniejszych latach działalności. To właśnie to oferuje Ci nasza firma. Pozwól nam towarzyszyć Ci w drodze do sukcesu.

Google Ads to system reklamowy firmy Google, który pozwala na szczegółowe targetowanie reklam oraz ich dogłębną analizę. Dzięki temu, Twoja reklama trafi do odpowiednio wybranej grupy docelowej, a Ty sam będziesz mógł zobaczyć statystyki swojej inwestycji.

Nie każdy przedsiębiorca jest tego świadomy, ale Facebook czy Instagram to tak naprawdę nieograniczone możliwości dotarcia do Klientów - od zwykłych postów, przez interakcje z fanami w komentarzach po Facebook Ads i sponsorowanie postów.

Wiemy, jak cenna jest dla przedsiębiorców każda minuta poświęcona na rozwój firmy. Z tego też powodu, proponujemy naszym Klientom usługę copywritingu czyli tworzenia treści. Wszelkie prace zawsze poprzedzamy dokładnym researchem zarówno branży jak i samej firmy.

PIM to system do zarządzania informacjami o produktach, który ułatwi Ci dodawanie, edytowanie i zarządzanie produktami we wszystkich kanałach sprzedażowych. Jeśli chcesz zapanować nad chaosem produktowym, dołącz do rewolucji technologicznej i zleć wdrożenie systemu PIM w swoim sklepie.

Usługa Click & Collect pozwala na zamówienie produktów online z opcją ich odbioru w wybranym przez Klienta czasie oraz we wskazanej siedzibie sklepu. Jej popularność rośnie każdego dnia, a konsumenci dużo częściej decydują się na zakupy w sklepie właśnie z usługą Click & Collect.

PWA czyli Progressive Web Application to krótko mówiąc sklep internetowy, który zachowuje się jak aplikacja mobilna. Po wejściu na sklep, Klient otrzyma powiadomienie o możliwości dodania skrótu do Twojego sklepu na swój telefon, co pozwoli mu na przeglądanie go w trybie aplikacji mobilnej.

Integracje Strategie E-commerce Google Adwords Social Media Copywriting PIM Click & Collect PWA
dodatki

Otrzymujesz od nas
darmowe dodatki

Lubimy rozpieszczać naszych Klientów, dlatego też oferujemy pakiet darmowych dodatków. Jeśli zdecydujesz się na wdrożenie sklepu internetowego z nami, otrzymasz kilka takich oto praktycznych prezentów:

Extra

PODŁĄCZENIE
GOOGLE ANALYTICS

Extra

INTEGRACJA
Z SOCIAL MEDIA

Extra

PROJEKT
WIZYTÓWEK

Extra

PROJEKT PAPIERU
FIRMOWEGO

Extra

MECHANIZM CZATU
Z KLIENTEM ONLINE

Chcę darmową wycenę
Integracja ERP - sklep internetowy

Integracja z systemami
typu ERP

System ERP jest tak naprawdę wszystkim czego potrzebuje przedsiębiorca do kompleksowego zarządzania firmą. Sprzedaż, księgowość, kadry i płace, finanse….we wszystkim tym pomoże Ci właśnie system ERP.

W zależności od charakteru Twojego biznesu system ERP może wpłynąć na m.in. oszczędność kosztów i czasu, zwiększenie efektywności, optymalizację procesów produkcyjnych czy poprawę bezpieczeństwa danych.

Odsetek użytkowników Internetu, którzy dokonują zakupów w sklepach internetowych
wzrósł w ostatnich latach do 56%

Agencja Interaktywna Creativium

Masz pomysł na projekt?
Napisz do nas!

Podzwierzyniec 29
37-100 Łańcut
Godziny otwarcia
od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 16:00

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych