Sklep internetowy PrestaShop wycena

Szybka wycena sklepu internetowego PrestaShop

Sklep internetowy WordPress WooCommerce wycena

Szybka wycena sklepu internetowego WordPress WooCommerce

Usługa

Click & Collect
Wdrożenie udługi Click & Collect
Responsywność

Trend zdobywający coraz większą popularność

Rynek e-commerce jest jednym z najprężniej rozwijających się, a co za tym idzie, by w pełni usatysfakcjonować Klienta, przedsiębiorcy muszą podejmować coraz to nowsze wyzwania.

Usługa Click & Collect jest jedną z tych, które zyskały popularność w zaskakującym tempie. Pozwala ona na zamówienie produktów online z opcją ich odbioru w wybranym przez Klienta czasie. Wiele osób wybiera opcję Click & Collect ponieważ, daje im ona możliwość sprawdzenia jakości towaru przy odbiorze co łączy wygodę zakupów online z zaletami sklepów stacjonarnych.

Darmowa wycena
Kliknij i odbierz

Wdrożenie Click & Collect

Indywidualna szata graficzna

Analiza potrzeb

Przeprowadzimy szczegółową rozmowę z Tobą lub Twoim przedstawicielem, abyśmy mogli dokładnie poznać potrzeby Twojego biznesu.

Szybki czas realizacji

Tworzenie oprogramowania

Nasi programiści stworzą dla Ciebie oprogramowanie pozwalające na wykorzystanie pełnego potencjału sprzedażowego Twojej marki.

Zaplecze przyjazne użytkownikowi

Przeprowadzamy testy

Wiemy jak ważnym krokiem jest testowanie, dlatego też zawsze przeprowadzamy dokładne testy oprogramowania i upewniamy się, czy wszystko działa jak należy.

UX/UI

Wdrożenie rozwiązania

Wdrożeniem rozwiązania zajmują się doświadczeni specjaliści, którzy znają usługę Click & Collect od podszewki.

Integracje z modułami

Opieka

Po wdrożeniu rozwiązania Click & Collect możesz również liczyć na nasze nieustanne wsparcie w zakresie obsługi.

Jak działa Click & Collect?

Znaczenie Click & Collect z pewnością będzie rosło wraz z rozwojem rynku e-commerce. Jest to sposób dostawy, który najlepiej dopasowuje się do stylu życia kupującego, przez co jest on najbardziej pożądanym sposobem dostawy. Usługa Click & Collect polega na zamówieniu produktu online oraz odebraniu go osobiście w wybranym przez siebie miejscu. Zwykle zamówienia Click & Collect odbierane są w sklepach stacjonarnych marek, co często pozwala kupującemu na dodatkową weryfikację przedmiotu przed jego ostatecznym zakupem.

Darmowa wycena
Integracje z modułami