Zadzwoń: (+48) 17 715 89 93
Jesteśmy Creativium

Jesteśmy agencją interaktywną składającą się z kilku precyzyjnie wyselekcjonowanych osób "do zadań specjalnych". Istniejemy na rynku już od ośmiu pięknych i owocnych lat. W tym czasie wiele się nauczyliśmy, co nie oznacza jednak, że zaprzestaliśmy tej praktyki. Ciągłe pogłębianie wiedzy stanowi naszą prawdziwą siłę. Siłę, którą pożytkujemy na pracę z klientami. A tych mamy naprawdę z wysokiej półki. Strony www, sklepy internetowe, aplikacje mobilne oraz szeroko pojęta reklama nie mają dla nas tajemnic. Pracujemy nad wielkimi projektami, dla uznanych marek, jak również dla mniejszych i lokalnych firm. Nasze plakaty oraz loga zdobią wiele miast w kraju i zagranicą. Wierzymy, że zadowolony klient będzie wracał, dlatego dbamy aby każdy, kto do nas trafi poczuł się wyjątkowo.

To już nie klienci,
a przyjaciele

Mamy swoje wady. Szybko się zaprzyjaźniamy z tymi, z którymi pracujemy. Dobre relacje to dla nas najistotniejsza kwestia w pracy nad nowym projektem. W końcu jesteśmy tylko ludźmi. Nie zmienia to faktu, że jeśli już przystępujemy do projektowania stron internetowych lub sklepów, robimy to w 100 procentach serio. Naszą największą rekomendacją są nasi klienci i ich sukcesy.

Systemy dedykowane dla Lancerto Aplikacja szyta na miarę dla Cafardini System B2B dla Vipo Strona onepage dla Wim Serwis Strona internetowa Health And Body Acedemy Sklep internetowy Sterowanie Ogrzewaniem Strona zespołu tanecznego Iskierka Sokół Łańcut - witryna System rezerwacji jachtów Morski Horyzont Prowadzenie social media dla lodziarni Bianco

Jeśli gnębią Cię palące pytania dotyczące naszej branży i potrzebujesz szybkiej odpowiedzi lub też zależy Ci na realizacji swojego wymarzonego projektu skorzystaj z poniższego formularza, zadzwoń lub napisz e-mail do naszego doradcy klienta lub też zajrzyj do naszej siedziby przy ulicy Podzwierzyniec 29 w Łańcucie na pyszną, gorącą kawę lub herbatę. Chętnie pomożemy i doradzimy Ci nawet w najbardziej skomplikowanych kwestiach bez dodatkowych opłat. Jesteśmy agencją interaktywną obsługującą m.i.n klientów z Rzeszowa, której warto zaufać!

Wypełnij poniższy formularz, a kreatywni sami się odezwą!


AGENCJA INTERAKTYWNA CREATIVIUM
ul. Podzwierzyniec 29
37-100 Łańcut
Tel.: (+48) 17 715 89 93
E-mail: kontakt@creativium.pl


Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:
Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Creativium Piotr Gawron, ul. Podzwierzyniec 29, 37-100 Łańcut, tel: (+48) 17 715 89 93 , e-mail: info@creativium.pl.

Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, w zależności od udzielonej zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Pana/Pani dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom współpracującym w celu realizacji usługi. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.

Posiada Pan/Pani prawo żądania od Administratora dostępu do danych, które Pana/Pani dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych;
Posiada Pan/Pani uprawnienie do cofnięcia zgody udzielonej na przetwarzanie danych.
Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego do spraw ochrony danych osobowych.

Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wykonania usługi. Brak podania danych osobowych uniemożliwi wykonanie usługi. Pana/Pani dane osobowe nie będą przedmiotem zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania. Dane osobowe będą przechowywane przez Creativium Piotr Gawron wyłącznie przez czas niezbędny do osiągnięcia celów, dla których dane te są gromadzone, wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, maksymalnie przez okres zabezpieczenia materiałów niezbędnych dla postępowań prawnych (w tym podatkowych) oraz do czasu ewentualnego przedawnienia roszczeń Państwa i Creativium Piotr Gawron.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Creativium Piotr Gawron, Podzwierzyniec 29, 37-100 Łańcut. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.