Sklep internetowy PrestaShop wycena

Szybka wycena sklepu internetowego PrestaShop

Sklep internetowy WordPress WooCommerce wycena

Szybka wycena sklepu internetowego WordPress WooCommerce

Zadzwoń: (+48) 533 769 452

Strony internetowe

Systemy B2B i B2C
Triangle

Rozwiązania idealne dla Twoich Klientów

Wiemy, jak ważne przy prowadzeniu biznesu jest utrzymywanie relacji z Klientami - niezależnie od tego czy są to klienci indywidualni czy firmy. Pomożemy Ci udoskonalić funkcjonowanie Twojego biznesu. Wdrożymy w Twojej firmie system, który rozwiąże Twoje codzienne problemy i ułatwi Ci kontakt z Klientami. Niezależnie od tego czy problem polega na składaniu zamówień, zarządzaniu firmą czy przepływnie danych miedzy kontrahentami - znajdziemy indywidualne rozwiązanie. Skontaktuj się z nami, by omówić swój plan na udoskonalenie Twojego biznesu.

Darmowa wycena
B2B

Wdrażanie B2B/B2C

Indywidualna szata graficzna

Analiza potrzeb

Przeprowadzimy szczegółową rozmowę z Tobą lub Twoim przedstawicielem, abyśmy mogli dokładnie poznać potrzeby Twojego biznesu.

Szybki czas realizacji

Tworzenie oprogramowania

Nasi programiści stworzą dla Ciebie oprogramowanie pozwalające na wykorzystanie pełnego potencjału sprzedażowego Twojej marki.

Zaplecze przyjazne użytkownikowi

Przeprowadzamy testy

Wiemy jak ważnym krokiem jest testowanie, dlatego też zawsze przeprowadzamy dokładne testy oprogramowania i upewniamy się, czy wszystko działa jak należy.

UX/UI

Wdrożenie rozwiązania

Wdrożeniem rozwiązania zajmują się doświadczeni specjaliści, którzy znają systemy B2B od podszewki.

Integracje z modułami

Opieka

Po wdrożeniu rozwiązania możesz również liczyć na nasze nieustanne wsparcie w zakresie obsługi.

B2C

Czy Twoja firma potrzebuje B2B / B2C?

Co właściwie kryje się pod pojęciami B2B oraz B2C? Otóż B2B to relacja Business-Business czyli, krótko mówiąc współpraca z innymi firmami. B2C to relacja Business-Consumer czyli współpraca z klientem indywidualnym.

Każda firma zmaga się z innymi problemami, czy to przy przepływie informacji, składaniu zamówień czy zarządzaniu. Wiemy, że nie wszystkie problemy naprawią rozwiązania dostępne w Internecie – dlatego też proponujemy Państwu wdrożenie indywidualnych systemów B2B/B2C. Pamiętaj, że technologia służy firmie, więc nie bój się inwestycji jaką jest system B2B/B2C.

Darmowa wycena

Nasze realizacje

Zawsze pomagamy Klientom w wyborze odpowiedniej technologii. Służymy poradą i wsparciem, jednak nakierowanie na problemy wymagające rozwiązania ze strony Klienta jest tutaj niezbędne.

Portfolio
Portfolio Portfolio