Sklep internetowy PrestaShop wycena

Szybka wycena sklepu internetowego PrestaShop

Sklep internetowy WordPress WooCommerce wycena

Szybka wycena sklepu internetowego WordPress WooCommerce

Prowadzenie portali społecznościowych

Zastanów się jak często bywasz na stronach internetowych. Ile razy dziennie wchodzisz na najciekawszą dla Ciebie witrynę internetową, a jak często bywasz na portalach społecznościowych pokroju Facebook lub Instagram. Chyba teraz widzisz różnicę i znaczenie social media dla Twojego biznesu. Dzisiejszy marketing daleko odbiega od tego tradycyjnego, w którym górowały spoty telewizyjne, reklamy w gazetach, czy wielkie bilbordy przy ulicach. Dziś klient oczekuje od Ciebie wzajemnej rozmowy.

Prowadzenie Social Media - zasięg organiczny

49% Polaków szuka usług i produktów poprzez social media. 15 milionów Polaków posiada choć jedno konto w mediach społecznościowych.

Jako właściciel firmy wiesz, że te liczby przedstawiają Twoich potencjalnych klientów.

Firmy muszą pojawiać się tam gdzie są klienci, tworzyć dla nich społeczność. Dlatego właśnie oferujemy Państwu przejęcie odpowiedzialności jaką jest obsługa konta firmowego na portalu Facebook. Nasi doświadczeni specjaliści zapewnią dobór odpowiedniej grupy docelowej, do której kierowane będą specjalnie przygotowane treści oraz kampanie reklamowe.

Zadbamy o systematyczne prowadzenie profilu oraz spójne treści. Przejmiemy obowiązek komunikacji z fanami oraz moderacji komentarzy. Zajmiemy się również reklamą na Facebooku, aby profil Twojej firmy zyskał na popularności a tym samym przyniósł zyski finansowe i sprzedażowe. Pozostajemy elastyczni i w wielu kwestiach będziemy się również sugerować Twoimi indywidualnymi potrzebami oraz pomysłami.

Postaw na efektywną komunikację online. Postaw na Creativium.

Nasza agencja zajmuje się tworzeniem kompleksowych usług prowadzenia social media.

Utrzymujemy stały kontakt z twoimi fanami

Nasi klienci mogą mieć pewność, że firma pozostanie w ciągłym kontakcie ze swoimi fanami, poprzez stałą moderację komentarzy oraz wiadomości.

Kreujemy dla ciebie niepowtarzalne grafiki

Przygotujemy określoną ilość postów, konkursów oraz kampanii wraz z autorską grafiką lub zdjęciem z darmowych banków zdjęć.

Monitorujemy aktualne trendy w social media dla twojej branży

Nasi specjaliści zawsze czuwają nad nowymi trendami, po to by Twoja firma była zgodna z tym co najnowsze i najpopularniejsze.

Prowadzenie Facebooka
Cykliczne raportowanie naszych działań

Co miesiąc będziesz otrzymywać od nas raport statystyczny z zasięgami oraz publikacjami na profilu. Dzięki temu będziesz w stanie ocenić wzrost i aktywność fanów na firmowym profilu.